Zortam.Mp3.Media.Studio.v17.31-CHAOS

seeders: 15
leechers: 0
Added on February 14, 2014 by Sc4r3cr0win Applications > Windows
Torrent verified.



Zortam.Mp3.Media.Studio.v17.31-CHAOS (Size: 14.53 MB)
 zplayer.exe1005 KB
 zmmspro.exe881.5 KB
 setup.exe12.53 MB
 V3nom.gif148.22 KB
 Chaos.nfo7.86 KB
 Torrent downloaded from d2.vu.txt40 bytes
 Torrent Downloaded from GloTorrents.com.txt39 bytes
 Torrent Uploaded by V3nom.txt25 bytes

Description

ÚÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄÄÄÄÄÄÂÄÄżłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ÉÍÍÍÍÍÍÍ» ÉÍ» ÉÍ» ÉÍÍÍÍÍ» ÉÍÍÍÍÍ» ÉÍÍÍÍÍÍ» ÉÍÍ» ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°°°°°°ş ş°ş ş°ş ş°°°°°ş ş°°°°°ş ş°°°°°°ş ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ÉÍÍÍÍĽ ş°ş ş°ş ş°ÉÍ»°ş ş°ÉÍ»°ş ş°ÉÍÍÍÍĽ ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ş ş°ČÍĽ°ş ş°ČÍĽ°ş ş°ş ş°ş ş°ČÍÍÍÍ» ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ş ş°°°°°ş ş°°°°°ş ş°ş ş°ş ş°°°°°°ş ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ş ş°ÉÍ»°ş ş°ÉÍ»°ş ş°ş ş°ş ČÍÍÍÍ»°ş ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ČÍÍĽ ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°ČÍÍÍÍ» ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ČÍĽ°ş ÉÍÍÍÍĽ°ş ÉÍÍ» ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ş°°°°°°°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°ş ş°°°°°ş ş°°°°°°ş ş°°ş ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ČÍÍÍÍÍÍÍĽ ČÍĽ ČÍĽ ČÍĽ ČÍĽ ČÍÍÍÍÍĽ ČÍÍÍÍÍÍĽ ČÍÍĽ ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Ű P ŰŰŰ R ŰŰŰ E ŰŰŰ S ŰŰŰ E ŰŰŰ N ŰŰŰ T ŰŰŰ S Ű ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰŰŰŰŰßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßŰŰŰŰŰŰł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Ű Zortam Mp3 Media Studio v17.31 Ű ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ŰÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜŰ ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Release Date .:. FEBRUARY 07TH 2014 ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Release Type .:. Patched EXE ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Protection ...:. Armadillo ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Homepage .....:. www.zortam.com ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Release NR ...:. 1716 ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰŰŰŰŰ I Ű N Ű F Ű O Ű R Ű M Ű A Ű T Ű I Ű O Ű N ŰŰŰŰŰŰł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßßß ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł NOTES: ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł This release is dedicated to : Horsemen ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam Mp3 Media Studio is all-in-one ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Mp3 application. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł It has several modules such us Mp3 ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Organizer, ID3 Tag Editor, Zortam Auto ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Tagger, Mp3 Player, Mp3 Normalizer, ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Mp3 to Wav converter. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł With Zortam Mp3 Media Studio you can ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł batch auto tag your Mp3 files using ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam song database. Batch auto tag ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł processing gets cover art, lyrics and ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł other song info from our database and ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł automatically auto tag your Mp3 files. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł So within few minutes you have all of ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł your Mp3 files tagged with cover arts ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł and lyrics and you can transfer it to ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł any device such us iPhone, iPod or ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł your mobile phones. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam Mp3 player enables you to play ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł your tagged Mp3 files showing cover ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł art and scrolling lyrics together with ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł different visualization effects. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Advanced CD Ripper is also included in ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł the package for decoding your music CD ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł to Mp3 files and get them automatically ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł tagged with all mp3 information ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł including album cover and lyric from ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam database. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł You can also manage your Mp3 play lists, ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł fast search for mp3 files, rename files ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł using ID3 tags, synchronize ID3v1 and ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł iD3v2 tags, search for duplicate ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Mp3 files etc. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł All information saved to ID3 tag such ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł us lyrics and cover arts saved with ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam Mp3 Media Studio are compatible ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł with Winamp, Windows Media Player, iTunes ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł or any other Mp3 player. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł You can change your default player to use ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł your favorite player in program options. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł Zortam Mp3 Media Studio is currently ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł available in 12 languages. ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ł ł˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛ŔÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄٲ˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰł˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛˛łŰŰłłŰŰŔÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄŮŰŰłłŰŰÜÜÜÜÜÜÜŰßßßßßßßŰŰŰßßßßßßßŰŰŰßßßßßßßßßßßßßßßßßŰŰŰßßßßßßßŰŰŰßßßßßßßßŰÜÜÜÜÜÜÜÜŰŰłłŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ B U Y ŰŰŰ T H E ŰŰŰ S O F T W A R E ŰŰŰ Y O U ŰŰŰ U S E! ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰłłŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰÜÜÜÜÜÜÜŰŰŰÜÜÜÜÜÜÜŰŰŰÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜŰŰŰÜÜÜÜÜÜÜŰŰŰÜÜÜÜÜÜÜÜŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰłŔÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄŮ


Greetz:GODFATHER,iTake,Extratorrent Staff,ETRG,Kat Staff and all others.



Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
14.53 MB
seeders:15
leechers:0
Zortam.Mp3.Media.Studio.v17.31-CHAOS