Zabilem moja matke / I Killed My Mother (2009) PL DVDRip XviD-Express

seeders: 2
leechers: 1
Added on May 7, 2011 by in Movies
Torrent verified.


Available in versions: DVDRipTVRip

Zabilem moja matke / I Killed My Mother (2009) PL DVDRip XviD-Express (Size: 707.35 MB)
 exs-zabojstwo.avi707.35 MB
 up by Wojciech.txt29 bytes

Description

POKAŻ/UKRYJ INFORMACJEreżyseria: Xavier Dolan
scenariusz: Xavier Dolan
premiera: 14 stycznia 2011 (Polska) 18 maja 2009 (Świat)
produkcja: Kanada
gatunek: Biograficzny, Dramat


Bohaterem filmu jest 16-letni Hubert, który po rozwodzie rodziców mieszka z matką, a ojca widuje sporadycznie. Artystyczne talenty Huberta zwracają uwagÄ™ nauczycielki jÄ™zyka francuskiego. W ten oto sposób rodzi siÄ™ przyjaźń dwóch osób, które połączyły bolesne doświadczenia w relacjach z rodzicami. Hubert ma też chłopaka – Antonina, lecz ukrywa ten fakt przed matką. W końcu jednak kobieta odkrywa skrywaną przez syna tajemnicÄ™… "Zabiłem moją matkÄ™" to historia oparta na biografii autora. Opowiada o paradoksie dojrzewania. Młody człowiek marzy o dorosłości i autonomii. Podważa świat wartości rodziców i buntuje siÄ™ przeciw ich władzy, a jednocześnie nadal pragnie ich bezwarunkowej miłości oraz tÄ™skni za dawną bliskością. Z tych paradoksów rodzi siÄ™ frustracja, która prowadzi do nieustannych kłótni, zawodów, niespełnionych oczekiwań i wzajemnych niesnasek.DANE TECHNICZNERozmiar pliku: 707.3 MiB (741705820 bajtów)
Czas trwania: 01:35:52.843 (5752843 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 031 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 23.976
Video kodek:
Video bitrate: 891 Kbps
Video rozdzielczość: 638x350
Video rozmiar: 611 MiB (86%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 128 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 44.1 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 87.8 MiB (12%)

Sharing Widget


Download torrent
707.35 MB
seeders:2
leechers:1
Zabilem moja matke / I Killed My Mother (2009) PL DVDRip XviD-Express

Trailer