Na putu za Montevideo SE2

seeders: 1
leechers: 3
Added on October 14, 2013 by djukahrin TV
Torrent verified.



Na putu za Montevideo SE2 (Size: 4.01 GB)
 Na putu za Montevideo - Molitva za srecan kraj (Epizoda 9).avi501.26 MB
 Na putu za Montevideo - Sa one strane ekvatora (Epizoda 8).avi450.66 MB
 Na putu za Montevideo - U tudjem svetu (Eipozda 5).avi449.86 MB
 Na putu za Montevideo - Mat u jednom potezu (Epizoda 3).avi449.91 MB
 Na putu za Montevideo - Koliko putuju pisma (Epizoda 2).avi450.18 MB
 Na putu za Montevideo - Cas odluke (Epizoda 4).avi452.33 MB
 Na putu za Montevideo - Ivica Bek (Epizoda 6).avi449.99 MB
 Na putu za Montevideo - Kako se prepoznaje ljubav (Epizoda 7).avi451.42 MB
 Montevideo-Na putu za Montevideo.avi448.66 MB

Description



Na putu za Montevideo

Priča o tome kako su naši reprezentativci putovali vozom i brodom do Montevidea je svoje mesto našla u seriji čiju prvu epizodu Na putu za Montevideo, naša publika će moći premijerno da vidi 31. decembra u 20h na RTS –u, a od 13. januara svake nedelje u 20h i ostalih 8 epizoda. Scene uzbudljivog putovanja do Urugvaja, odnose se na onaj deo priče ove fudbalske sage koja je smeštena u vreme između dva filma. Dakle, prva epizoda počinje od momenta gde se zavrišio prvi deo filma i vodi nas vremenski i stilski do mementa u kome počinje drugi deo ovog popularnog filma. Tako da će serija biti žanrovska tranzicija u kojoj prve epizode liče na prvi deo, a onda će nas polako žanrovski uvesti u drugi deo ovog filma čije je snimanje u toku a koji će se stilski dosta razlikovati.
Reditelj filma i serije, Dragan Bjelogrlić kaže da je lako moglo da se desi da ne bude nastavka. Sam nastavak je uvek loš, tako da je ekipi koja je radila na filmu dugo trebalo da pokuša da napravi nešto što će samo po sebi biti umetničko delo, i dodaje da ima veću tremu nego što je imao pre premijere prvog dela.
Miloš Biković, Aleksandar Radojčić, Petar Strugar i Viktor Savić, čuveni momci najbolje fudbalske sage kod nas, proveli su tri i po godine zajdeno radeći na ovom projektu u pravom sportskom duhu. Iako se pre toga gotovo nisu poznavali, snimanje je proteklo u jednom kvalitetnom i zdravom odnosu koji su između sebe izgradili baš kao i naši momci iz davne 1930. godine čije likove tumače.

Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
4.01 GB
seeders:1
leechers:3
Na putu za Montevideo SE2

Screenshots


Na putu za Montevideo SE2 screenshot

All Comments

Good
Kreirao sam ja torrent, na kraju sam se morao cimat s glupim linkovima, ne razumijem cemu postavljanje torrenta koji ne zelite seed-at? Ja sam i dao ovaj jedan plus za ovaj torrent i sad mi je i zao...
Ima li seed... pusti mi seed da ja skinem pa cu ja onda seedat...