Karolinin gizli dünyası ( Caroline in turksih language, türkçe)

seeders: 0
leechers: 3
Added on October 8, 2010 by Zaur17in Anime
Torrent verified.

Karolinin gizli dünyası ( Caroline in turksih language, türkçe) (Size: 692.89 MB)
 Karolinin.Gizli.Dunyasi.2009.TR.DvD.XviD-OpeD.avi692.89 MB

Description

Tür : Fantastik / Animasyon / Aile / Korku

Gösterim Tarihi : 15 Mayıs 2009

Yönetmen : Henry Selick

Senaryo : Henry Selick  ,  Neil Gaiman (Kitap)

Görüntü Yönetmeni :  Pete Kozachik

Yapım : 2009, ABD  , 101 dk.

IMDB: 7.9/10
25,265 votes

http://www.imdb.com/title/tt0327597/

Filmin Konusu

Ne dilediğinize dikkat edin…

Nightmare Before Christmas’ın efsane yönetmeni Henry Sellick’in Neil Gaiman’ın çoksatar romanlarından sinemaya uyarlayıp çektiği Coraline, küçük büyük tüm izleyicileri ekran başına toplayacak!

Coraline Jones ( Dakota Fanning’in seslendirmesiyle) hayatından sıkılmıştır. Yeni bir şehre taşındıkları için bütün arkadaşlarından uzaktadır, ebeveynleri ise onunla ilgilenemeyecek kadar meşguldür… Bir gün yeni evlerinde gezerken gizli bir kapı bulur. Bu kapının arkasında ise kendi hayatının alternatif bir versiyonu bulunmaktadır. Buradaki anne ve babası sürekli onunla ilgilenmektedir ve hayat büyülü sürprizlerle doludur… Ancak bir süre sonra Coraline buradaki Diğer Anne’sinin ( Teri Hatcher’ın sesiyle) amacının onu sonsuza kadar burada tutmak olduğunu anlayacaktır… Coraline eski hayatına dönüp anne babasını bir daha görmek istiyorsa tüm cesaretini ve tüm zekasını kullanmak zorundadır…

Sharing Widget

Download torrent
692.89 MB
seeders:0
leechers:3
Karolinin gizli dünyası ( Caroline in turksih language, türkçe)

All Comments

Bence gelmiş geçmiş en güzel animasyonlardan biri. Ben izledim. Gayet başarlı buldum. Mükemmel. Tavsiye etdiğim kişilerden izlediğine pişman olanı duymadım. Gerçi bir az korku sahneleri vardır. Bizim çocuklar korkmuştular )). Şahne bir animasyon.
2010-10-08 19:44