Harta Romaniei V 8.0.zip

seeders: 2
leechers: 0
Added on January 8, 2016 by alin2008todorin Games
Torrent verified.


Available in versions:

Harta Romaniei V 8.0.zip (Size: 4.54 GB)
 Harta Romaniei V 8.0.zip4.54 GB

Description

Harta Romaniei V 8.0

Noutatile din versiunea 8.0

- Sunt schimbate modelele de la Auchan si Lidl cu cele puse la dispozitie de 50k. (cele cu trafic in parcare).
- Este ajustat, pentru toate camioanele, capacitatea rezervorului de add-blue in functie de a celui de motorina. Valabil si pentru Europe !!!
- Este integrat pachetul de roti off-road by kamaznik, modificate special pentru mod-ul de iarna.
- Sunt modificate anvelopele implicite (inclusiv la cursa rapida), pentru a permite condusul pe timp de iarna.
- Sunt adaugate 2 mod-uri de trafic. Minimal pentru cei cu PC-uri slabe. Insane(Nebunie) pentru cei cu "rachete", care vor sa aibe parte de "nervi". Ambele mod-uri functioneaza cu orice harta !!!! Trebuie sa aibe o prioritate mai mare ca harta !!!!
- Sunt adaugate sunete specifice la companiile din harta (cele care nu aveau), si sunt diversificate sau modificate cele "vechi". Nota: desi am reusit sa gasesc pe net unele sunete, altele le-am inregistrat. Sper sa fie OK....
- Sunt efectuate unele corectii in harta si optimizari ale modelelor folosite.
- Pentru cei care doresc modificare melodiilor de la "garaje", am "scos" din <> "garage.sii". Dupa modificare, intr-un mod de update, se pune in acelasi loc....

Distractie placuta si La Multi Ani !

Related Torrents

torrent name size seed leech

Sharing Widget


Download torrent
4.54 GB
seeders:2
leechers:0
Harta Romaniei V 8.0.zip

Trailer


All Comments

Salut, deci nu apare deloc harta desi apare ca e activata,versiunea 1.22.2.4s. Ce sa-i mai fac?
Verifica daca la modul de joc apare <> Daca apare <>, va trebui sa incepi un profil nou, si acolo, la mod joc, sa selectezi <>