Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam

seeders: 11
leechers: 2
Added on April 10, 2014 by guesswhooin Movies
Torrent verified.


Available in versions: DVDRip

Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam (Size: 1.48 GB)
 ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ (2013) DVDRip XviD AC3 5.1.avi1.48 GB
 screens.jpg124.44 KB
 img1.jpg25.58 KB
 img2.jpg23.35 KB
 Read ME!!.txt163 bytes

Description



ΣΥΝΤΕΛΕΣΤΕΣ
Σκηνοθεσία: Γιώργος Τσεμπερόπουλος
Σενάριο: Γιάννης Τσίρος
Χώρα Παραγωγής: Ελλάδα
Έτος Παραγωγής: 2013
Είδος: Δράμα

ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
Mανώλης Μαυροματάκης, Μαρία Ζορμπά, Γιώργος Γάλλος, Αντώνης Καρυστινός, Θανάσης Παπαγεωργίου, Αριάδνη Καβαλιέρου, Ηλίας Μουλάς, Vesela Kazakova, Tudor Chirila, Κωνσταντίνος Μωραΐτης


ΥΠΟΘΕΣΗ

Ο 48χρονος Κώστας Στασινός, ιδιοκτήτης γεωπονικού ανθοπωλείου, ζει μια συνηθισμένη ζωή με τη γυναίκα του Ράνια, τον 17χρονο γιο του Ανδρέα στην τελευταία τάξη του Λυκείου, και τη 14χρονη κόρη του Λουίζα. Προοδευτικός και αμετανόητα ιδεολόγος από τα φοιτητικά του χρόνια στη Γεωπονική, έχει εμφυσήσει στα παιδιά του τις αξίες με τις οποίες ανδρώθηκε. Η λεηλασία του σπιτιού του από μια συμμορία θα ανατρέψει ολοκληρωτικά την οικογενειακή ηρεμία, φέρνοντας βίαια στην καθημερινότητά της το παλιό κυνηγετικό όπλο του πατέρα του. Έχει τη δύναμη η οικογένεια να επουλώσει τις πληγές της και να γυρίσει σελίδα;

Sharing Widget


Download torrent
1.48 GB
seeders:11
leechers:2
Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam

Trailer


Screenshots


Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam screenshot
Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam screenshot
Ο ΕΧΘΡΟΣ ΜΟΥ O Ehthros Mou (2013) DVDRip XviD AC3 5.1 Guesswhoo-VMTeam screenshot